e-krautuvėlė

Keramika

Rankdarbiai

Dailė

Prisijunkite

e-prekyba kitaip

Siekdami naudos tiek pardavėjams, bei smulkiesiems meninikams bei tautodailininkams , bei pirkėjams e-kratuvele2013sukūrėme projektą E-KRAUTUVĖLĖ .  Atkreipėme dėmesį, kad vykstant mugėms, tokioms kaip Užgavėnės, Kaziuko mugė, Jūros šventė, Vilniaus dienos ir t.t., gatvėse atsiranda daugybė meninikų ir tautodailininkų parduodančių savo gamintas prekes. Mes visi laukiame šių švenčių , kad nusipirkti šių šiltų , sielai mielų daiktų. Dažnai prisimename matę šiuos daiktus mugėje, tačiau jai praėjus jų nusipirkti jau nebegalime. 
Tačiau mūsų krautuvėlėje ši galimybė yra.  Siekiame suburti tautodailininkus ir mugių dalyvius į šią elektroninę parduotuvę, kurioje galima ir parduoti ir nusipirkti. Pasiūlysime Jums begales prekių , kurias realiai nusipirkti galėtumėte tik mugių ar įvairių švenčių metu. Manau Jums patiks Tiek mūsų idėja tiek pati krautuvėlė. Nesiekiame tapti stambia elektronine išparduotuve, ar prekiauti pigiais kinietiškais niekučiais. Norime tapti turgeliu ar muge su polėkių.  Prisijunkite prie mūsų  ir Jūs...

S5 Flex Menu - Menu System

The S5 Flex Menu system is a very powerful plugin that provides functionality far beyond what the standard Joomla menu system can provide. This plugin is intended to be as an extension of the existing menu system in Joomla to add many new features! Please see the full list of features below.

This menu system works off of the core Joomla mootools script so no extra javascript library is needed and keep download sizes to a minimum. Also, if you do not want to use this menu you can simply turn it it off from the template configuration page.

Take your website to the next design level by using the robust and feature rich S5 Flex Menu System. Organize your links with ease and show content in places you never could before!

Menu Features:

  • Multiple javascript effects with core mootools
  • Multiple columns for menu items or modules
  • Modules load directly into the menu
  • Group sub menu items into the same column or fly out
  • Optional sub texts for each menu item
  • Optional menu icon images for each menu item
  • And much more!


Menu Screenshot:
I like what I see! I want to JOIN TODAY.

Nesudėtinga

e-prekyba Svetainės valdymas yra labai paprastas ir lengvas , bei nereikalaujantis specialių programavimo ar kitokių specifinių žinių. Jei jūs naršote internete, tikrinate paštą , - tai tikrai sugebėsite naudotis ir e-krautuvėle. Prekės yra rūšiuojamos pagal gamintojus, todėl jei pasirinsite reikalingą gamintoją , kaip mat jums bus pateiktos visos jo prekės su aprašymais. 

Daugiau...

Pirkiniai

 x 
Prekių krepšelis tuščias

Pardavėjams

Norėdami prekiauti mūsų parduotuvėje, Jūs turėtumėte susisiekti su mumis ir užpildyti paraišką. Be to reikėtų aptarti prekybos mechanizmą ir pristatymo būdus.  Daugiau ...

Prekybos sistema ir taisyklės

Pasirinkdami ir pirkdami prekę mūsų parduotuvėje, Jūs sutinkate su mūsų taikiamų paslaugų taisyklėmis. Todėl stengiamės vykdyti numatytą svetainės strategiją ir nenuvilti savo klientų. dėl visų iškilusių problemų nedelsiant prašau kreiptis į svetainės administraciją. Daugiau...